Üldinfo

Olemar OÜ on arenev ettevõte, mis baseerub 100%  Eesti kapitalil. Firma tegutseb 1992. aastast alates ning esialgseks  põhitegevusalaks oli  ehitus- ja remonttööd.

Alates 2000. aastast spetsialiseerusime haldamise ja hooldamisega seotud teenuste osutamisele Tallinnas ja selle lähiümbruses. Ettevõte osutab teenuseid nii korterelamutele, eramajadele kui ka äriettevõtetele. Oleme üks vähestest omal alal tegutsevatest ettevõtetest, kes pakub täiskompleks teenust oma jõududega.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele partneritele kvaliteetset ning usaldusväärset haldus-ja hooldusteenust. Olemar OÜ pakub koostöövõimalusi nii neile, kes on valmis kogu majandamise usaldama haldusfirma kätte, kui ka neile, kes soovivad tellida ainult üksikuid teenuseid. Olemar OÜ on Eesti Kinnisvarahaldajate ja Hooldajate Liidu liige alates 2003 aastast.

Firmas töötavad kõrgema haridusega  ehitus- ja kinnisvarahaldamise ning EKHHL– i poolt atesteeritud spetsialistid.

Meie poolt on Teile pakkuda:

Meie tugevused:

  • 25 aasta töökogemust Kinnisvara valdkonnas
  • Meie lepingulised kohustused ei sõltu alltöövõtjatest – kõiki teenuseid teostame valdavalt oma personaliga
  • Kõik meie personali autod on varustatud autovalve gsm moodulitega, tänu millele on meil võimalus jälgida hooldustööde kulgu objektidel ning vajadusel reageerida operatiivsemalt probleemide lahendamiseks suunates kiirete ülesannete täitmiseks objektile lähima hooldustehniku.
  • Teenuse kvaliteedi tagamiseks rakendame klienditeeninduse kõnesalvestust.
  • Alates 2016 aastast oleme raamatupidamise viinud üle e-keskkonda, mis on korteriomaniku sõbralik ning tagab veelgi suurema läbipaistvuse finantside osas